Zpět

VINNÉ DEGUSTACE

VINNÉ DEGUSTACE

Vybraná vína bude vždy prezentovat zástupce vinařství nebo obchodní zástupce , od kterých se dozvíte zajímavé informace nejen o víně samotném, ale také o historii vinařství, lokalitě pěstovaných vín a použitých technologií.

V průběhu těchto degustačních akcí budete moci ochutnat vybrané speciality vhodné k vínu, které pro Vás připravíme s ohledem na degustovaná vína a jejich regionální původ.

Cena takové akce se bude pohybovat v rozmezí 600 - 1500 Kč na osobu, bude stanovena s ohledem na prezentovaná vína a zvolený typ občerstvení. Neměla by chybět vína, která získala prestižní zahraniční i česká ocenění na vinařských soutěžích, stejně jako vína, jejich nabídka je velmi vzácná a omezená.

Abychom zjistili zájem veřejnosti o tento typ akcí, kontaktujte nás na webových stránkách naší restaurace, nebo přímo u obsluhy a vyberete si typ komunikace, kterým Vám budeme moci zasílat upozornění na tyto připravované akce s dostatečným předstihem.

 V upozornění na akci se dozvíte všechny důležité informace a bude jen na Vás zda se akce zúčastníte. Společně s týmem naší restaurace Vás rádi přivítáme.

Pro tyto degustace budeme mít připraven speciální prodejní servis, kdy si  budete moci zakoupit vína z nabídky prezentovaného vinařství za speciální ceny. Doručení Vám zajistíme buď na PARK restaurant,nebo po dohodě k Vám domů.

Zaregistrování přes webové stránky se nám již podařilo zprovoznit. Na úvodní sránce je rubrika REGISTRECE + REZERVACE . Vstoupíte do registrace  a otevře se Vám registrační a rezervační sytém. V horní liště napravo je REGISTRACE . Tam vyplníte krátký formulář a odešlete. Tímto krokem jste v registru a budou vám zasílány upozornění na akce pořádané na Club PARK Restaurant pohořelice.                                       

Těšíme se na společná setkání u krásných vín v roce 2019.

Společně tým PARK restaurant a majitelé

https://parkpoho.zarezervujse.cz